Áno Nie

Máte psoriázu na pokožke? Vieme ako proti tomu bojovať.

Pokožka u ľudí trpiacich ekzémom alebo psoriázou je veľmi suchá, šupinatá a citlivá. Je dôležité sa o takúto pokožku denne starať, aby nedochádzalo k jej vysúšaniu, popraskaniu, svrbeniu a následnému škriabaniu, ktoré potom do raniek zanáša druhotné infekcie. Prečítajte si, čo môže zmierniť vaše trápenie.

Okrem medikamentóznej liečby je mimoriadne dôležité nájsť vhodné prípravky pre starostlivosť o pokožku, ktoré pokožku regenerujú a zároveň predchádzajú nepríjemnému svrbeniu.

Kozmetické produkty Health&Beauty svojim zložením obnovujú prirodzené vlastnosti pokožky, jej prirodzenú aktivitu a prirodzený hydratačný faktor. Nakoľko sa chorobné miesta vyskytujú po celom tele, najčastejšie na lakťoch, kolenách, vo vlasovej časti hlavy, je dôležité pokožku ošetrovať komplexne. Každodenné používanie prípravkov určených na ošetrenie psoriázy môže vo veľkej miere zlepšiť kvalitu života.

Ošetrujúce produkty "Health&Beauty" zabraňujú nežiaducim príznakom v podobe sčervenania, extrémnej dehydratácie, zhrubnutia alebo žihľavky, pokožku ukľudňujú, zjemňujú, odšupujú a vyživujú.

Využívame súbory cookies, aby sa vám nakupovalo pohodlnejšie.
Prehiadaním našej stránky potvrdzujete, že viete čo cookies sú a súhlasíte s ich spracovávaním.