Áno Nie

Jesenná starostlivosť

Vyberte si z našich produktov obzvlášť vhodných pre aktuálne obdobie

Máme tu jesenné počasie, preto okrem šatníka si nezabudnime prispôsobiť aj kozmetiku. Počas chladnejších jesenných dní by sme našej pokožke mali dopriať nielen poriadnu hydratáciu, ale tiež vitamíny.

Pre toto obdobie sú vhodnejšie krémy s hustejšou a olejovou konzistenciou. Tie zabezpečia intenzívnu hydratáciu a regeneráciu. Nemenej dôležité sú peelingy. Vďaka krúživým pohybom pri ich používaní pokožke zabezpečíme dobrú cirkuláciu krvi. Navyše sa zbavíme odumretých buniek čo prispeje k lepším účinkom ďalšej kozmetiky. Taktiež pre detoxikáciu celého tela si nezabudnite pridať soľ do kúpeľa pre relax a harmonizáciu.

Vybrali sme pre vás produkty, ktoré vrelo odporúčame práve počas jesene, aby o vašu pokožku bolo postarané čo najlepšie. Výbornú hydratáciu a výživu dodajú produkty s bambuckým maslom, olivový olejom, medom či avokádom.
Na ochranu rúk pred suchou a začervenanou pokožkou požívajte ošetrujúci krém s obsahom vitamínov a minerálov. A nezabudnite vyživiť aj vaše vlasy, ktoré vám za to poďakujú.