Áno Nie

Časté otázky

Akým spôsobom môžem získať informácie o jednotlivých produktoch?

Po tom ako ste si vybrali výrobok o ktorý máte záujem, stačí kliknúť na jeho obrázok alebo názov. Otvorí sa Vám kompletné info o produkte, ktoré obsahuje popis produktu a cenu. Ak táto informácia nie je pre Vás dostačujúca, napíšte nám na objednavky@hbdeadsea.sk alebo nás kontaktujte telefonicky na 0902 813 648.

Čo mám robiť pokiaľ som si nie istá, či mi výrobok bude vyhovovať?

Ak si z našej ponuky neviete vybrať, prípadne si nie ste istý, či Vami vybraný výrobok je pre Vás vhodný, nechajte si od nás poradiť. Napíšte nám, aký máte problém, respektíve o čo by ste mali záujem a my Vám odporučíme výrobky alebo kúru podľa Vašich potrieb.

Ako môžem vykonať objednávku?

Prostredníctvom nákupného košíka na webstránke. Mailom na objednavky@hbdeadsea.sk, pričom je nutné uviesť celý názov výrobku, počet kusov a taktiež vašu kontaktnú adresu a telefónne číslo. Telefonicky na 0902 813 648.

Ako sa dozviem, či Vám bola moja objednávka doručená?

Ihneď ako skompletujeme Vašu objednávku, odošleme Vám mail (na mailovú adresu, ktorú ste vyplnili pri objednávke), v ktorom Vám bude objednávka potvrdená.

Akým spôsobom mi bude objednaný tovar doručený a ako dlho bude trvať doručenie zásielky?

Tovar vám zašleme Slovenskou poštou alebo kuriérom najneskôr do 3 pracovných dní od objednania ako dobierku. Po dohode je možné tovar vyzdvihnúť aj osobne v rámci mesta Nitra. V tomto prípade sa za tovar platí vopred na náš účet SK58 1100 0000 0029 4406 4211.

Koľko sa platí za doručenie zásielky?

Doručenie kuriérom na dobierku: 3,50 €, pri platbe na účet 2,90 €. Doručenie Slovenskou poštou na dobierku: 3,50 €, pri platbe na účet 2,90 €. Pri požiadavke expresnej zásielky (doručenie na ďalší deň) k cene poštovného je nutné prirátať ešte 1,50 €.

Bude mi doručená faktúra alebo doklad o zaplatení?

Samozrejme, všetky objednané produkty Vám budú zaslané spolu s faktúrou. Potvrdenie o zaplatení Vám odovzdá pracovník Slovenskej pošty a Slovenská pošta nám odošle peniaze na náš účet.